Jak zarobic na bitcoinie?

Kwestia tego jak zarobic na bitcoinie jest bardzo podobna do tego jak zarabiać na każdej innej kryptowalucie. Opcji jest kilka i omawialiśmy je już w innym artykule na tej stronie (poszukaj, to znajdziesz), więc tutaj tylko skrótowo:
żeby w ogóle zacząć zarabiać na Bitcoinie, trzeba go najpierw MIEĆ.

Mieć, znaczy kupić, np na giełdzie kryptowalut, czy w kantorze umożliwiających zakup tego cyfrowego dobra. Gdy zostaniesz już posiadaczem Bitcoina, czy to jednej sztuki, czy jakiejś jego cząstki, bo oczywiście nie ma żadnego powodu dla którego nie mógłbyś sobie kupić części Bitcoina, całość jest przecież dość droga, i dopiero wtedy możesz zacząć się zastanawiać jaką dalej obrać drogę jeśli chodzi o zarabianie na tej kryptowalucie.

Jakie masz podstawowe możliwości zarabiania na Bitcoinie?

Trzymaj to, co kupiłeś i sprzedaj dopiero jak mocno wzrośnie.
Prościej się chyba nie da:)

Sprzedawaj swojego Bitcoina gdy jego cena notowna w USD wzrośnie o np.10%, a potem odkupuj gdy spadnie o 5%. Cena na rynku zawsze rośnie i zawsze spada, nigdy nie jest stała, więc sprzedając na lekkim wzroście, masz szansę zarobić kilka procent, a potem odkupić btc gdy lekko spadnie i znów sprzedać gdy wzrośnie.
Takich transakcji możesz wykonywać wiele, oczywiście zachowując przy tym zdrowy rozsądek.

Inną opcją zarabiania jest kopanie Bitcoina, ale tutaj nie da się skrócić opisu takiego działania do kilku zdań, więc odsyłamy Cię tu do wyszukiwarki i na youtube, gdzie znajdziesz w tym temacie wiele krypto poradników.