Zalety Proof of Work czyli dlaczego warto kopać na własnej koparce?

Głównym tematem tego artykułu będą najważniejsze Zalety Proof of Work czyli próba pokazania Ci argumentów, które odpowiadają na pytanie: dlaczego warto kopać na własnej koparce? Dlaczego to własny, posiadany w domu sprzęt daje Ci najwięcej niezależności, swobody działania i jednocześnie nieograniczonego dostępu do własnych środków i własnego urobku, bez proszenia się o cokolwiek osób trzecich?

Przesledźmy zalety Proof of Work na własnej koparce, w punktach:
Krok po kroku.

Mamy nadzieję, że te prosto wymienione zalety pozwolą Ci na szereg przemyśleń co do tego czy chcesz mieć takie korzyści decydując się na własną koparkę do kryptowalut.

koparki

Pierwsza i bardzo ważna rzecz: Twój sprzęt, Twoje zasady, Twoja odpowiedzialność. Nie musisz polegać na nikim innym, – to Ty o wszystkim decydujesz.

Druga rzecz: to, co codziennie wykopie Twoja koparka, jest Twoje i nie musisz się tym z nikim dzielić. To co wykopie miesięcznie – masz 100% dla siebie.

Rzecz trzecia: to Ty sam kupujesz sprzęt, wybierasz na rynku cenę, decydujesz czy stawiasz na nowe, czy na używane, wykładasz swoje pieniądze i dalej za cały sprzet, jego odpowiednie utrzymanie i serwis jesteś odpowiedzialny. Jeśli czego nie wiesz, wzywasz fachowców, ale nikt w żaden sposób nie może Ci mówić co możesz robić ze sprzętem, a czego Ci nie wolno. Tutaj zasady są Twoje.

Rzecz kolejna : masz całkowicie nielimitowany i ograniczony tylko do własnych potrzeb dostęp do całości tego, co na danej koparce do kryptowalut wykopiesz. Wypłaty robisz kiedy chcesz.

Na giełdzie sprzedajesz kiedy chcesz. Masz swobodny dostęp do zarządzania kapitałem wykopanym i nie jest on w żaden sposób ograniczany, czyli jeśli np jesteś w silnej potrzebie finansowej, to nie musisz czekać na zadne terminy wypłat, minima itd – po prostu wypłacasz i sprzedajesz to, co się na Twoim sprzęcie wykopało. Bez gadania.

Możesz sobie swobodnie przełączać kopanie z jednej kryptowaluty na inną, oczywiście zakładając, że się na tym znasz.

Sam zarzadzasz własnymi pieniędzmi i nie scedowujesz tego na osoby trzecie.

Najczęściej powyższe argumenty skutecznie przemawiają do większości osób, które chcą dopiero zacząć kopanie kryptowalut i szukają opinii w tym temacie, ale niestety po zaletach, trzeba się też zapoznać z wadami, ponieważ mogą one skutecznie ostudzić emocje 😉

O wadach własnej koparki porozmawiamy w kolejnym artykule.