Zarabianie na kryptowalutach bez inwestycji

Wiele osób zadaje pytanie o to czy jest możliwe Zarabianie na kryptowalutach bez inwestycji?

Czy da się mieć „skądś” kryptowaluty, bez ich kupowania, bez inwestowania w nie, bez kopania kryptowalut na kosztownych koparkach itd? Jak to wygląda? Oczywiście, że jest możliwe zarabianie na kryptowalutach bez inwestycji, natomiast trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że jest to hmmm… bardoz marne zarabianie.

Kryptowaluty tak samo jak każda inna rzecz, w którą można przyszłosciowo dzisiaj zainwestować, wymagają po pierwsze wiedzy o tym, w co się inwestuje a po drugie środków na taka inwestycję. A to krótko mówiąc oznacza zakupy. Nie da się naprawdę dużo zarobić na czymkolwiek, jeśli się w to nie zainwestuje i to najprościej jest zainwestować własne pieniądze, bo chociaż na kryptowalutowej wiedzy też się da zarobić, to najpierw trzeba ja nabyć, a to wymaga ogromu czasu i konsekwencji.
Biznes zawsze wymaga inwestycji.

Natomiast zarabianie „drobnych” nie wymaga.
Jeśli więc chcesz zarabiać na kryptowalutach BEZ inwestowania własnych pieniędzy, to musisz wiedzieć że będą to drobne. Może kilka dolarów miesięcznie, a może nawet nie.

Dwa najpopularniejsze sposoby zarabiania na krypto bez inwestycji:

1.Airdropy – znajdź w internecie informacje o tzw airdropach i zacznij je zbierać. Na większości nie zarobisz, ale być może na niektórych owszem. Co to Airdrop? Jest to akcja organizowana przez konkretny, nowy projekt kryptowalutowy, który np dopiero startuje lub zaczyna się rozwijać i w ramach swojego startu, żeby zyskać nieco na popularności rozdaje swoje kryptowaluty, tzn jakąś ich pulę użytkownikom. Takie projekt liczy na to, ze go dodatkowo zareklamujesz itd.

Większość airdropów kończy się fiaskiem, ale niektóre mogą okazać się strzałem w dziesiątkę i wtedy ładnie na nich zarobisz.

zarabianie

2.Klikanie darmowych Bitcoinów, Litecoinów, Ethereów itd – poszukaj w internecie stron, które dają ułamkowe części kryptowalut za to, że wchodzisz na ich serwisy i oglądasz umieszczone tam reklamy. W nagrodę za to otrzymujesz drobne kryptowalutowe grosiki, któe sobie zbierasz. Niestety jest to zajęcia bardzo mozolne i pożera masę czasu. Dodatkowo może się też okazać, że niektóre strony do zbierania darmowych kryptowalut zwyczajnie nie zapłacą Ci za Twój czas i zwiną się z rynku. Takie życie, i niestety musisz brać to pod uwagę.

Zarabianie na kryptowalutach bez inwestycji jest możliwe, ale pochłania masę czasu no i nieszczególnie się to opłaca.