Zarabianie na masternodach – o co chodzi?

Zarabianie na masternodach stało się popularne już jakiś czas temu, ale dopiero niedawno, po długich miesiącach spadku cen samych kryptowalut, okazało się, że ta metoda może być szczególnie korzystna dla osób, które wcześniej kupiły coiny jakichś kryptowalut, nie sprzedały ich na górce i nie chcą sprzedać teraz, żeby nie stracic na wartości takiej sprzedaży.

Posiadając większą ilość coinów, oczywiście kryptowalut, które umożliwiają posiadanie na nich masternoda, można w bardzo ciekawy sposób pomnożyć sobie ilość tych monet, co po pierwsze wpłynie na wypośrodkowanie ceny, za jaką kiedyś kupiliśmy kryptowaluty, a po drugie pozwoli skumulować ich więcej, tak, żeby w chwili wzrostu cen, móc całość sprzedać na jeszcze lepszych warunkach.

Naturalnie, nawet jeśli dopiero niedawno zacząłeś się interesować kryptowalutami, i wcale nie masz żadnych „dawno” kupionych coinów, to możesz postawić sobie masternoda i zacząć na nim zarabiać.

Zarabianie na masternodach – od czego zacząć?

Po pierwsze: sprawdź w internecie na jakich kryptowalutach można postawić masternoda i ile sztuk takiej kryptowaluty trzeba do tego posiadać.

Po drugie: Znajdź firmę hostingową w której będziesz mógł założyć masternoda, bo chociaż możesz to zrobić na własnym komputerze, to aby całość działała sprawnie, musiałbyś mieć ten komputer włączony 24 godziny na dobę, i wykończyłbyś go jeśli chodzi o rdzeń i procesor
Po trzecie: kup wymaganą ilość coinów na wybranej giełdzie, może to być:
Binance
Bitbay
Itd.
Po czwarte: pobierz na komputer portfel danej kryptowaluty i przelej na nią coiny, które kupiłeś
Po piąte: wykup hosting np. tutaj: Masternode Club, i krok po krok przejdź proces założenia masternoda (polskojęzyczny support pomoże Ci w razie wyzwań, ale instrukcja wewnątrz Masternode Club jest naprawdę intuicyjna, wiec powinieneś sobie z tym bez problemu poradzić)

A potem możesz zamknąć komputer i średnio co 5-7 dni, w zależności od rodzaju posiadanej kryptowaluty, będą Ci na Twój portfel, na Twoim komputerze wpadać kolejne coiny.
I już😊
Cała procedura na zarabianie na masternodach.